Abychom mohli nabízet naše služby a shromažďovat statistické údaje, používáme vlastní soubory cookie a soubory cookie třetích stran. Pokračující procházení znamená váš souhlas. Více informací Souhlasím

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\Sites\web_3843128236125496352984706\www\listado_productos.php on line 112
Boulton

ODSTŘEDIVÁ ČERPADLA BOULTON PUMPS

Odstředivá čerpadla boulton pumps jsou konstruována a vyráběna, aby přinášela řešení pro různé odvětví, aplikace a segmenty.

Od čerpání vody v průmyslových procesech po systémy v zavlažování a zemědělství. Veškeré čerpadla mohou být vyrobena na míru pro rozdílné kapaliny, aplikace nebo výrobní procesy.

Odstředivá čerpadla Boulton Pumps nabízejí široké spektrum nasazení od vodních aplikací po chemikálie či abrasivní látky. Průtoky jsou od 4 m3/h až po 10 000 m3/h. Materiálové provedení je velmi široké, litina, AISI 316, AISI 316L, duplex, superduplex, hastelloy atd. Jako OPCE je možné nabídnout i variantu ATEX certifikace. Vysoká zkušenost a znalost mechanických ucpávek.