Abychom mohli nabízet naše služby a shromažďovat statistické údaje, používáme vlastní soubory cookie a soubory cookie třetích stran. Pokračující procházení znamená váš souhlas. Více informací Souhlasím

Společnost

Společnost Técnica de Fluidos je pyšná na svou historii. To, co začalo jako malý rodinný podnik, se o čtyři desetiletí později stalo velkou obchodní skupinou, která má pobočky v deseti zemích světa a projektuje po celém světě. Společnost Técnica de Fluidos upevnila svou pozici jako zásadní hráč na španělském a mezinárodním trhu a těší se podpoře mezinárodních výrobců i důvěře všech svých zákazníků.

SPOLEČNOST TÉCNICA DE FLUIDOS BYLA ZALOŽENA V ROCE 1976 A ZÍSKALA VEDOUCÍ POSTAVENÍ POKUD JDE O VÝROBU, DISTRIBUCI A INSTALACI ČERPACÍCH ZAŘÍZENÍ A SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTŮ.

Původ

V roce 1976 založil pan Aurelio Maestre Losada společnost Técnica de Fluidos. Poté, co se vrátil se svou rodinou z Německa, otevřel první kanceláře společnosti TDF v Barceloně, na ulici Xifré. Pouze se 3 zaměstnanci a několika málo finančními prostředky cestuje pan Aurelio neustále po celém Španělsku, aby svou společnost propagoval a přilákal klienty na trh, který byl do té doby velmi málo rozvinutý.

Jeho nasazení se mu velmi rychle vyplatilo a společnost TDF získala podporu velkých mezinárodních výrobců, jako je ITT Jabsco, LutzPumpen nebo Watson Markow a dohody s nimi jsou platné dodnes.

Růst společnosti v 80. letech byl motivem pro její první přemístění do emblematických kanceláří na ulici Marina. Na konci 90. let byly začleněny značky jako PCM a Wilden, což ze společnosti Técnica de Fluidos učinilo vedoucí společnost na španělském trhu.

Primera oficina de Técnica de Fluidos en España
Expansión geográfica de Técnica de Fluidos Group

GEOGRAFICKÁ EXPANZE A INTERNACIONALIZACE SKUPINY TDF

Na počátku 21. století přichází geografická expanze a internacionalizace skupiny TDF. Otevírají se pobočky v Evropě: nejprve v Portugalsku, dále ve Francii, Polsku, Švýcarsku a Rumunsku a také v jižní Americe: Argentina, Uruguay, Paraguay, Bolívie a Brazílie. Všechny tyto pobočky jsou nezávislé na sobě a mají své vlastní skladové zásoby, ale zachovávají stejného ducha zákaznických služeb.

Prvotní trh se společnosti nikdy neztratil ze zřetele a roste také v samotném Španělsku, nová sídla vznikají v Madridu a Bilbao. Ve zbytku oblastí působí externí obchodní technici, což zaručuje blízkost ke klientovi a rychlost reakce.

S cílem nabízet profesionální a personalizované služby jakémukoliv sektoru, se v každé hlavní tržní oblasti vytváří týmy specialistů. Obecný průmysl, potravinářský průmysl a laboratoře, čistění vod, stavebnictví a rekreační plavební průmysl.

ALBERTO MAESTRE HOFFMANN: MODERNIZACE TDF

V roce 2004 došlo ve společnosti TDF ke generační výměně. Alberto Maestre Hoffmann, který v organizaci léta působil, přebírá odpovědnost ve společnosti a začíná nová éra, kdy je podporováno plánování na mezinárodní úrovni a tvoří se nové směry podnikání. 

Ačkoliv jsou hlavním předmětem podnikání čerpací zařízení, začínají se rozvíjet i příslušenství a související produkty tak rychle, že se z nich stanou nové, zcela autonomní směry podnikání. Společnost Técnica de Fluidos neváhá přispět svými prostředky a nabízí svým klientům nejlepší možné služby a pro každou řadu produktů vytváří jednotlivá oddělení (filtrace, instrumentáž a mechanické uzávěry). Každou tuto novou řadu produktů řídí tým vlastních odborníků.

Z důvodu rostoucí poptávky na trhu začíná společnost Técnica de Fluidos dodávat kompletní systémy na klíč. Technici TDF Systems jsou v dnešní době schopni navrhovat, vyrábět a uvést do provozu inovující řešení pro přelévání, filtraci a dávkování jakékoli kapaliny. Zároveň se technické asistenční služby společnosti TDF specializují na údržbu, opravy a uvádění do provozu.
Díky dílnám v Barceloně, Madridu, Bilbau a Tarragoně jsou nabízeny personalizované, lokální, vysoce kvalitní služby. Kromě toho jsme schopni provádět kteroukoliv z těchto činností přímo u klienta.
Alberto Maestre Hoffman, director general de TDF