Abychom mohli nabízet naše služby a shromažďovat statistické údaje, používáme vlastní soubory cookie a soubory cookie třetích stran. Pokračující procházení znamená váš souhlas. Více informací Souhlasím

SPOLEČNOST

Po více než 42 letech na trhu průmyslové výroby se společnost Técnica de Fluidos stala vysoce specializovanou společností na montáž, uvedení do provozu, údržbu a opravu všech typů systémů a zařízení průmyslové výroby.

Náš tým složený z inženýrů a techniků již mnoho let spolupracuje ruku v ruce s význačnými společnostmi na trhu, jak výrobními tak i strojírenskými, neustále se tak něco učíme o průmyslové výrobě a jejím pokroku. Z toho důvodu nabízíme našim klientům špičkové služby na trhu.

TDF SAT - Zákaznický servis

TDF SAT je exkluzivní servis, který poskytuje svým zákazníkům komplexní technickou pomoc. Cílem je dosáhnout maximální spolehlivosti a účinnosti všech zařízení a následně maximalizovat ziskovost zákazníka. S tímto cílem vám společnost Técnica de Fluidos prostřednictvím TDF SAT nabízí následující služby:

PORADENSTVÍ

Naše technické oddělení vyhodnotí Vaše potřeby s cílem nabídnout lepší řešení pro Váš projekt. Nabízíme komplexní poradenství, počínaje plánováním a výběrem zařízení až po uvedení do provozu a řešení problémů.

MONTÁŽ

Montujeme všechny typy produktů, jak v našich provozovnách, tak i u zákazníků. Kromě toho máme podporu divize TDF Systems, kteří jsou lídry ve výrobě drsných povrchů na mezinárodní úrovni.

UVEDENÍ DO PROVOZU

Zodpovídáme za uvedení nových zařízení do provozu, za naprogramovaní jejich zastavení a za rehabilitaci zařízení. Náš tým odborných techniků k vám přijede, aby před uvedením zařízení do provozu a po něm provedl jejich kalibraci a vyhodnotil je.

SAT průmyslové čerpací zařízení
SAT průmyslové čerpací zařízení

ÚDRŽBA

Naším hlavním cílem je minimalizovat riziko neočekávaných zastavení. TDF SAT zaručuje, díky komplexní údržbě zařízení, jejich správný chod, což se odráží ve snížení výrobních nákladů.

ZÁRUKA

TDF SAT má podporu ve společnosti Técnica de Fluidos, která je líderem v průmyslovém sektoru a je jí zavázaná. Všechny naše opravy jsou garantované a certifikované.

ŠKOLENÍ

Všechny naše zkušenosti a znalosti v průmyslové výrobě jsou k dispozici zákazníkům. Zaměstnanci našeho technického oddělení se postarají o vyškolení vašich zaměstnanců a budou dostupní při řešení jakéhokoliv problému.