Abychom mohli nabízet naše služby a shromažďovat statistické údaje, používáme vlastní soubory cookie a soubory cookie třetích stran. Pokračující procházení znamená váš souhlas. Více informací Souhlasím

Společnost

TDF Czech oslavuje první rok na českém trhu, ale skupina TDF má svou historii v Evropě již více než 45 let.
Špičková technologie čerpadel, systémů, přístrojové techniky, filtrace a mechanických uzávěrů
TDF Czech oslavuje první rok na českém trhu, ale skupina TDF má svou historii v Evropě již více než 45 let.

Skupina TDF je aktivní v zemích jako je Španělsko, Francie, Portugalsko, Švýcarsko, Rumunsko, Polsko, Německo, Slovensko.

Důvěra našich zákazníkům nám dala příležitost překročit oceán a rozšířit naše aktivity v LATAM zemích jako jsou Argentina, Uruguay, Paraguay a Bolívie.

Vážíme si důvěry všech našich zákazníků, dodavatelů I zaměstnanců a I nadále budeme pokračovat s odpovědným přístupem k řešení každodenních aktivit.

Špičková technologie čerpadel, systémů, přístrojové techniky, filtrace a mechanických uzávěrů

Técnica de Fluidos byla založena v roce 1976. Od té doby je naší hlavní motivací nabídnout nejlepší řešení pro transfer složitých kapalin. Díky našemu odhodlání a rozsáhlým zkušenostem jsme se dostali do vedoucí pozice ve výrobě, distribuci a instalaci čerpacích zařízení a souvisejících produktů. Máme k dispozici širokou škálu průmyslových čerpadel, která jsou pečlivě vybírána na základě potřeb a inovací trhu. Naši dodavatelé jsou lídry na mezinárodní úrovni, což je zárukou kvality, spolehlivosti a dodržení dodacích lhůt všech našich výrobků.

Ve společnosti Técnica de Fluidos si klademe za cíl nabízet našim klientům komplexní servis, a proto máme technická oddělení, která se specializují jak na řešení, tak i na typ produktu. Čerpací zařízení, systémy, instrumentace, mechanické ucpávky a průmyslová filtrace podle odvětví: Například průmyslová výroba, potravinářský průmysl/laboratoře, stavebnictví a těžební průmysl, vodní úpravy a námořní průmysl. Naše systémové oddělení TDF Systems se specializuje na návrh, vývoj a instalaci technologických celků. Nabídka komplexních řešení vysoké kvality pro dávkování, čerpání a filtraci.
equipo técnico especializado en equipos de bombeo
Técnica de Fluidos está presente en diversas ciudades españolas como Barcelona, Madrid, Tarragona y Bilbao
Produkty
 • Čerpadla
 • Systémy
 • Instrumentace
 • Filtrace
 • Mechanické ucpávky
 • Tepelné výměníky
 • Čistící hlavy
Odvětví
 • Úprava vody
 • Průmyslová výroba
 • Potraviny a kosmetika
 • Farmacie a laboratoře
 • Stavebnictví a těžební průmysl
 • OEM
 • Námořní průmysl
 • Chemický průmysl

Společnost Técnica de Fluidos má technickou asistenční službu v Madridu, Barceloně, Bilbau a Tarragoně, kde jsou připraveni na jakoukoli údržbu, uvedení do provozu nebo asistenci při instalaci, aby bylo uspokojeno očekávání zákazníka. V rámci odvětví jsme společností s nějvětším objemem zásob v Evropě. V zemi máme celkem 4 skladiště, což nám umožňuje realizovat dodávky velmi rychle a efektivně. Společnost Técnica de Fluidos má osvědčení kvality Certificado de Calidad ISO 9001.

Técnica de Fluidos cuenta con el Certificado de Calidad ISO 9001


Díky nepřetržitému školení, které je naším závazkem a nabízíme ho i našim klientům, máme velmi zkušený, vysoce kvalifikovaný profesionální tým. Tým společnosti Técnica de Fluídos tvoří více než 100 zaměstnanců ve Španělsku a celkem 200 zaměstnanců po celém světě. Díky stálému a stabilnímu růstu jsme se stali měřítkem v tomto odvětví na mezinárodní úrovni. Své projekty řídíme na 5 kontinentech a v současnosti máme vlastní zastoupení v 13 zemích světa: Španělsko, Francie, Portugalsko, Švýcarsko, Rumunsko, Polsko, Německo, Česká Republika, Slovensko, Argentina, Uruguay, Paraguay a Bolívie.

Alberto Maestre Hoffmann, generální ředitel Fluid Technology