Abychom mohli nabízet naše služby a shromažďovat statistické údaje, používáme vlastní soubory cookie a soubory cookie třetích stran. Pokračující procházení znamená váš souhlas. Více informací Souhlasím

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\Sites\web_3843128236125496352984706\www\ficha_productos.php on line 205

Kovové kazetové filtry

Kovové kazetové filtry

Popis

Široká škála kovových kazetových filtrů, z drátěného pletiva, slinutého prášku nebo slinutých kovových vláken, v závislosti na požadovaném použití. Vyrobeno ve vlastní dílně podle nejvyšších standardů kvality.

Technické parametry

  • Kazety z kovového pletiva WM jsou vyrobeny výhradně z nerezové oceli a vydrží intenzivní regenerační cykly, ať už chemické nebo mechanické. Filtrační prvek je vyroben z vysoce kvalitních filtračních sítí, aby byla vždy zaručena vysoká přesnost separace pevných látek. Spojení svařováním nebo sponkami umožňuje použití kazet při velmi vysokých teplotách. U nekritických aplikací je k dispozici také varianta spojená za pomoci epoxidové pryskyřice.
  • Patrony SP se vyrábějí z vybraných slinutých kovových prášků, postupně kalandrovaných a svařovaných, nebo také v bezešvých trubkách. Tyto kazety jsou ideální pro použití v kapalných filtrech se zpětným proplachem in situ. Kontaminující látky lze také odstranit chemicky pomocí ultrazvuku nebo kalcinací v pecích s řízenou atmosférou, a to takovým způsobem, že kazety lze opakovaně používat po mnoho let.
  • Filtrační patrony série SF jsou vyrobeny ze slinutých kovových mikrovláken, rovnoměrně rozložených tak, aby vytvořily 3D filtrační strukturu. Aby se dosáhlo vyšší mechanické odolnosti a/nebo lepšího odtoku, je filtrační prvek pro další slinování připojen k různým kovovým sítím. Patrony série SF jsou ideální pro filtraci vysokoteplotních, korozivních nebo vysoce viskózních kapalin.