Abychom mohli nabízet naše služby a shromažďovat statistické údaje, používáme vlastní soubory cookie a soubory cookie třetích stran. Pokračující procházení znamená váš souhlas. Více informací Souhlasím

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\Sites\web_3843128236125496352984706\www\ficha_productos.php on line 205

Samočistící filtry Scam

Samočistící filtry Scam

Popis

Díky zkušenostem a referencím z celého světa Vám společnost SCAM filtres navrhne nejlepší ekonomické a technické řešení pro Vaše filtrační potřeby se samočistícími filtry.
Tým inženýrů a techniků je plně k dispozici ke studiu a výrobě filtrů, které potřebujete v souvislosti na Vašich potřebách, podle potřebných výrobních kódů (ASME, BS, ADM...) a různých směrnic.

Technické parametry

  • Filtry SCAMDISC: s filtračním prvkem tvořeným disky oddělenými od sebe distančními vložkami s vnější škrabkou. Používají se při filtraci maziv.

  • Filtry SCAMJYR: s válcovým kovovým filtračním prvkem s vnější nebo vnitřní škrabkou v závislosti na variantě produktu. Používá se k filtraci vody, kapalin střední viskozity, barev, pryskyřic atd.

  • FTL filtry: s více kovovými filtračními prvky, bez škrabky. Pro filtraci vody.